Dnes je 24. 06. 2019 | Poslední aktualizace 21. 06. 2019

Červen

10. Červen v naší školce

Hned na začátku měsíce jsme se společně vyfotografovali, abychom měli na sebe památku. Vyrazili jsme na dobrodružnou výpravu spojenou s piknikem. Dobrodružství to opravdu bylo, protože právě ve chvíli, kdy jsme svačili, nás šly navštívit labutě. Svačinu jsme raději přerušili a utíkali jsme do bezpečí. Prozkoumali jsme terén a pozorovali jsme ptáky, brouky a další hmyz pod lupami. Jeli jsme na výlet do ZOO Jihlava, zde se nám nejvíce líbily žirafy. Protože se blížily prázdniny, přijel nás poučit o naší bezpečnosti policista. Ukázal nám svoji vestu, zbraň a auto. Předvedl nám také houkačku. S našimi kamarády, kteří odcházeli do školy, jsme se rozloučili se šampaňským a dortem na Zámku Valeč. Celou oslavu jsme ukončili s rodiči a paními učitelkami v restauraci. Koncem června jsme získali ocenění za naši práci na zahradě. Dostali jsme medaile, dárky a diplomy. Vyhodnoceny byly také děti, které navštěvovaly některé zájmové činnosti. Poslední červnový den, jsme získali plaketu, Přírodní zahrada. Jsme na sebe všichni pyšní, že jsme to dokázali. Teď se budeme o zahradu starat, pozorovat ptáky, hmyz a rostliny a užívat si ji. Těšíme se v září, co u nás bude nového.

01. 09. 2015 | Simona Kohoutová