Dnes je 17. 02. 2019 | Poslední aktualizace 14. 02. 2019

Bezpečný internet 2015/2016

Ucelený e-learning, online soutěžní kvíz a kreativní soutěž v oblasti bezpečnosti na internetu

Soutěž probíhá od 8. června do 31. října 2015.

Je určena pro žáky a studenty základních škol a odpovídajícího stupně víceletých gymnázií a pro studenty středních škol. Žáci a studenti mohou do 31. 10. 2015 na www.kpbi.cz absolvovat e-learningové kurzy zaměřené na problematiku elektronické bezpečnosti a poté zodpovědět otázky v soutěžním kvízu. Dále se studenti mohou zúčastnit kreativní soutěže, v rámci které mohou vytvořit hraný film na téma „děti učí seniory“ zaměřený na problematiku el. bezpečnosti nebo vytvořit komiks, fotoromán či plakát zaměřený na problematiku el. bezpečnosti.

Studenti mohou v soutěži vyhrát Xbox Kinect, tablety, chytré telefony, antivirové programy, trika, apod.

Na adrese www.kpbi. cz spusť e-learningový kurz pro děti a studenty. Prohlédni si jednotlivé kapitoly. Pokud se budeš chtít zúčastnit soutěžního kvízu, musíš se zaregistrovat a přihlásit.

09. 09. 2015 | Lenka Palátová