Dnes je 24. 06. 2019 | Poslední aktualizace 21. 06. 2019

Zprávičky ze školky

Podzimní zprávičky ze školky

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na podzimní tvoření, které se uskuteční ve čtvrtek 15. 10. 2015 v 16. hodin v prostorách mateřské školy. Prosíme Vás            o přinesení podzimních plodů např. dýní, brambor, listů apod. Děkujeme a těšíme se na vás.

Některé děti nemají krytky na zubní kartáčky. Z hygienických důvodů prosíme o jejich dokoupení. Prodává např. Kaufland nebo DM drogerie, může být i krabička.

Od října budeme každý týden chodit do tělocvičny, děti musí mít pevnou                    obuv s bílou gumovou podrážkou (cvičky, sportovní bačkory apod.)

20. 10. navštívíme divadlo v Třebíči s názvem O kocouru Mikešovi. Vybíráme 120,- na vstupné a dopravu.

5. 11. jedeme do Třebíče na LEKTORSKÝ BLOK – KDE SE VZAL CHLÉB? Zámek Třebíč. Vybíráme 100,- na cestu a vstupné.

Děti si zkusí vážit na decimálce, používané k vážení pytlů s obilím. Připomenou si pohádku             O Popelce a po přebrání různých druhů zrní zjistí, co vše nám může mlynář nabídnout. Zrní si budou také moci sami umlít na mlýnském žernovu. S pomocí pekaře proniknou do tajemství výroby krásně křupavého chleba, který mají denně na stole. Podíváme se také po zámeckém parku.

10. 11. Konzultační hodiny. Máte možnost si popovídat o pokrocích svého dítěte.

16. 11. bude Mateřská škola Valeč z organizačních důvodů uzavřena.

20. 11 přijede do MŠ divadlo Šikulka s pásmem pohádek – Matýsek a písmenka,      O líné Grétce a Prasátko a kouzelné slovíčko. Vybíráme 60,-

24. 11. si povíme o tom, jak připravit děti k zápisu. Přednáška je určena                    pro rodiče dětí, které půjdou v lednu k zápisu a začíná v 16. 15 hod.

Prosíme Vás o platby přesnou částkou.

Než zazvoníte na dveře, nejprve se podívejte oknem do šatny, zda by Vám někdo do MŠ otevřel. Děti ve třídě budou méně rušeny.

Dávejte dětem do kapsičky kapesníky.

Přejeme Vám pěkný podzim

08. 12. 2015 | Simona Kohoutová