Dnes je 17. 02. 2019 | Poslední aktualizace 14. 02. 2019

Hejtmanův pohár 2016

V letošním školním roce se naše škola zapojila do celorepublikové sportovní soutěže Hejtmanův pohár.

Hejtmanův pohár je soutěž, ve které spolu zápolí jednotlivé školy a jejich žáci ve zdolávání tzv. opičí dráhy. Zapojit se mohou všechny základní školy a nižší ročníky víceletých gymnázií (prima, sekunda, tercie, kvarta) z každého kraje České republiky. Soutěží se ve 14 krajích, o 14 nejlepších krajských škol a 14 pohárů hejtmana.

Cílem soutěže je u dětí a mládeže podpořit zdravý životní styl a pozitivní vztah k pohybovým aktivitám.

Každý žák může svůj čas zlepšovat, neboť má k dispozici celkem pět pokusů. Součástí dalších bodovaných úkolů jsou fotografie a videa z překonávání dráhy. Bližší informace na hejtmanuvpohar.cz

12. 03. 2016 | Lenka Palátová