Dnes je 22. 07. 2019 | Poslední aktualizace 02. 07. 2019

Školní kolo recitační soutěže

Ve středu 15.února se žáci 1.stupně sešli v tělocvičně školy, aby podpořili svých 26 spolužáků, kteří zde recitovali.

Soutěžící byli rozděleni do třech kategorií, ze kterých porota složená z pedagogů školy vybrala postupující do okresního kola.

Žáci 1.třídy tvořili 0. kategorii, 2. a 3. třídy 1.kategorii a 4. a 5. třída 2.kategorii.

Výběr vítězů nebyl jednoduchý, neboť úroveň recitátorů se každým rokem zlepšuje. Je to velmi příjemné zjištění, že v dnešní době počítačů a mobilních telefonů má tato disciplína svoje zájemce nejen z řad několika soutěžících, ale i ostatních žáků.

Věřím, že zájem o mluvený projev bude i v příštích letech stejně kvalitně podporován žáky, učiteli i rodiči.

Blahopřeji všem recitátorům a přeji hodně štěstí postupujícím do okresního kola.

Vyhodnocení:

0.kategorie

1. Veronika Jonášová 1r.

2. Vojtěch Palát 1.r.

3. Jiří Čierny 1.r. + Kateřina Doležalová 1.r.

1.kategorie

1.Štěpán Novák 3.r.

2. Toník Veselý 3.r.

3. Gabriela Poláková 3.r.

2. kategorie

1. Kateřina Palátová