Dnes je 24. 06. 2019 | Poslední aktualizace 21. 06. 2019

2016/17

Listopad 2016

LISTOPAD

Měsíc uběhl jako opadávající listí ze stromů a keřů, které jsme mohli denně pozorovat.  Různé druhy listů jsme sbírali a využívali                k činnostem jako třídění, porovnávání a vyrábění. Vytvářeli jsme například růže, ježky a jiné obrázky. Nasbírali jsme i plno podzimních plodů, které jsme také využili k podzimním dekoracím a výzdobě třídy i dalších prostor školky.

Dne 3. 11. jsme mohli sledovat divadlo ve školce a 8. 11. jsme navštívili divadlo Pasáž v Třebíči, kde jsme viděli pohádku „Na kouzelném paloučku“. Představení se nám moc líbilo, bylo plné hezkých písniček, loutek, vtipných scének a zajímavých efektů.

U příležitosti „Vítání občánků do života“ jsme s několika dětmi předvedli kulturní pásmo, které se všem líbilo a bylo milým zpestřením sváteční události, která proběhla v prostorách Zámku Valeč v sobotu 5. listopadu. Starší děti vystoupily s básněmi a písněmi v neděli 27. listopadu opět na nádvoří zámku u příležitosti rozsvěcování vánočního stromu.

A nyní už nastal poslední měsíc v roce a očekávané Vánoce, na které se nejvíc těší hlavně všechny děti. Adventní čas si budeme ve školce užívat v příjemné atmosféře očekávání dárečků a všem popřejeme klidné a spokojené Vánoce.

11. 08. 2017 | Simona Kohoutová