Dnes je 22. 03. 2019 | Poslední aktualizace 22. 03. 2019

Školní rok 2016/2017

Prosinec 2016

PROSINEC

Na počátku měsíce proběhly konzultační hodiny pro rodiče, kteří se mohli seznámit s úspěchy či neúspěchy dětí a jejich chováním. Potom už následoval sled předvánočních příprav a akcí. Když jsme 5. prosince zaslechli za dveřmi zvonění, nastalo mírné napětí, zvědavost i obavy – navštívil nás Mikuláš, čert a anděl. Nakonec vše dobře dopadlo, protože každý si odnesl domů mikulášský balíček s pamlsky. Hezký kulturní zážitek jsme si odnesli z představení v třebíčském MKS. Název „Vánoční kouzlo“ napovídal, že nás uvede do atmosféry Vánoc, připomene zvyky a tradice a tak se také stalo. Starší děti navštívily 12. 12. kino Pasáž s pohádkou Anděl páně II. Celý měsíc jsme se s dětmi pilně připravovali, vyráběli, zdobili, zpívali a přednášeli, abychom 15. prosince mohli přivítat v naší školce rodiče ke společnému posezení. Všichni měli možnost využít svou nápaditost a zručnost při zdobení perníčků, ochutnávat různé dobroty z pohoštění, popovídat si a popřát příjemné nastávající sváteční dny. Vánoční nadílku a rozbalování dárečků ve školce si užily děti 22. prosince a potom už nás čekaly Vánoce doma s přáním šťastného nového roku 2017.

11. 08. 2017 | Simona Kohoutová