Dnes je 21. 03. 2019 | Poslední aktualizace 19. 03. 2019

Školní rok 2016/2017

Duben 2017

DUBEN

Tento měsíc se nezapřel aprílovým počasím, kdy se střídalo sluníčko s dešťovými i sněhovými přeháňkami, vítr i ranní mrazík a zase sluníčko – zkrátka jako na houpačce.

S dětmi jsme se připravovali na Velikonoce, vyzdobili prostředí tříd           i šaten. Mladší děti vyráběly slepičky, starší zajíčky a všichni si vyzdobili vyfouklá vajíčka. Vyprávěli jsme si o velikonočních zvycích, zopakovali si koledy a už nám nastaly prázdniny, které jsme si všichni užili podle svých představ.

Na zahradě a před školkou nám začaly kvést narcisky, tulipány     i další kytičky a bylinky. Když nám počasí přálo, děti se projížděly na koloběkžách, děvčata korzovala s kočárky a chlapci našli velkou zálibu v kopání hlíny a hloubění díry.

27. dubna se uskutečnil zápis do 1. třídy základní školy. Byla to pro děti první větší životní zkouška, ve které předvedly své vědomosti a znalosti a která se všem určitě povedla.

Na konec měsíce jsme si ještě stihli vyrobit papírové čarodějnice a už se těšíme na krásný měsíc květen, který právě začíná…

11. 08. 2017 | Simona Kohoutová