Školní rok 2016/2017

Květen 2017

KVĚTEN

Kam jsme pohlédli, vše se zazelenalo a krásně kvetlo nejen v naší zahrádce, ale i v celé přírodě. Maminkám jsme k svátku vytvořili dárečky v podobě kytiček za jejich péči a lásku.

V sobotu 13. května se uskutečnilo v prostorách zámku vítání občánků do života, kde opět vystoupili zástupci dětí z MŠ s pásmem písní a básní.

Starší děti vyrobily dárky pro dětičky, které přišly v pondělí    15. 5. k zápisu do mateřské školy.

A konečně nastal čas výletu! Tentokrát jsme zavítali na zámek v Rosicích, kde byl pro nás připraven hezký program. Po svačině si děti vyrobily v dílničce vlastní loutku a při tom si vyzkoušely zručnost při práci se dřevem a kladívkem. V další části jsme se pobavili u třech ekologicky zaměřených pohádek, které byly poučné a zároveň i vtipné. A ještě na nás čekala výstava převážně starých hraček, kterou jsme všichni obdivovali a každý si tam našel tu svou oblíbenou.

Ještě nám zbyl čas na poslední občerstvení a vyprázdnění batůžků. Spokojení a plni nových zážitků jsme se vrátili včas zpátky do školky.

Čeká na nás poslední měsíc školního roku a opět hodně událostí a taky loučení.

11. 08. 2017 | Simona Kohoutová