Dnes je 18. 06. 2019 | Poslední aktualizace 16. 06. 2019

Školní rok 2016/17

červen

ČERVEN

Tímto měsícem se k nám blížilo letní období a poslední zážitky v tomto školním roce. V den svátku dětí jsme si zasoutěžili, zazpívali a zahráli hry na přání. 6. 6. jsme jeli společně s dětmi ze ZŠ do Třebíče do divadla na pohádku „Princezna se zlatou hvězdou“ a 16. 6. jsme si zajeli do kina na film pro děti „Šmoulové“.

19. 6. jsme uskutečnili exkurzi do Hasičského záchranného sboru v Třebíči. Viděli a slyšeli jsme hodně zajímavých věcí, projeli jsme se v hasičském autě a byli jsme svědky dokonce dvou poplachů a výjezdů hasičů k akcím.

Ve slavnostním duchu jsme se sešli 22. 6. v prostorách zámku, abychom se rozloučili s dětmi, které už budou po prázdninách navštěvovat 1. třídu ZŠ.

A to už se nám blížily prázdniny a dne 29. 6. jsme si užili i s rodiči dětí zahradní slavnost.

Krásné slunečné prázdniny a plno hezkých zážitků!

20. 02. 2018 | Simona Kohoutová