školní rok 2017/18

LISTOPAD

Celý měsíc byl bohatý na různé události a akce. Začalo to přednáškou o správném držení těla pro učitelky i rodiče, která se konala 7. 11. Další den jsme mohli sledovat divadlo ve školce a 14. 11. proběhlo hudební vystoupení plné písniček a zábavy.

U příležitosti „Vítání občánků do života“ jsme s několika dětmi předvedli kulturní pásmo, které bylo milým zpestřením sváteční události v prostorách Zámku Valeč v sobotu 11. listopadu.

21. 11. se měly děti možnost vyfotografovat s vánočním motivem. Následující den 22. 11. jsme se ve školce zúčastnili EKO pořadu         a přednáška pro rodiče na téma logopedie proběhla 23. 11.

Koncem měsíce se konaly konzultační hodiny pro rodiče, kteří se mohli seznámit s úspěchy či neúspěchy dětí a jejich chováním.

A nyní už nastal poslední měsíc v roce a očekávané Vánoce, na které se nejvíc těší hlavně všechny děti. Adventní čas si budeme ve školce užívat v příjemné atmosféře očekávání dárečků a všem popřejeme klidné a spokojené Vánoce.

20. 02. 2018 | Simona Kohoutová