Dnes je 24. 06. 2019 | Poslední aktualizace 21. 06. 2019

školní rok 2017/18

PROSINEC

První adventní neděli 3. 12. vystoupily starší děti s krátkým pásmem básní na nádvoří zámku u příležitosti rozsvěcování vánočního stromu. Když jsme 5. prosince zaslechli za dveřmi školky zvonění, nastalo mírné napětí, zvědavost i obavy – přišel k nám Mikuláš, čerti a anděl. Nakonec vše dobře dopadlo, protože každý si odnesl domů mikulášský balíček s pamlsky.

14. 12. jsme navštívili kino Pasáž, ve kterém jsme zhlédli vánoční pohádku „Přání k mání“ a hezký kulturní zážitek jsme si odnesli i následující den z představení v třebíčském MKS. Viděli jsme pohádku, která nás uvedla do atmosféry očekávaných Vánoc.

Celý měsíc jsme se s dětmi pilně připravovali, vyráběli, zdobili, zpívali a přednášeli, abychom 14. prosince mohli přivítat v naší školce rodiče ke společnému posezení. Všichni měli možnost nazdobit si perníčky, ochutnávat různé dobroty z pohoštění a popovídat si.

V pátek 22. 12. si odnesly děti domů přáníčka a každý si rozbalil svůj malý dáreček. Všichni jsme si popřáli hezké Vánoce a šťastný nový rok 2018.

20. 02. 2018 | Simona Kohoutová