Dnes je 17. 02. 2019 | Poslední aktualizace 14. 02. 2019

Lovili jsme bobříky

A ne jen tak ledajaké - byli to BOBŘÍCI INFORMATIKY.

BOBŘÍK INFORMATIKY je předmětová soutěž, podporovaná Ministerstvem školství. Zúčastňují se jí bystří studenti se zájmem o svět technologií. Letos proběhl 10. ročník této mezinárodní soutěže a naši žáci vyplňovali online test, v němž odpovídali na otázky z oblasti algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti.
Ve třech kategoriích se zúčastnilo celkem 45 našich žáků, je vidět, že máme opravdu šikovné žáky, kterým není lhostejný bleskový rozvoj informačních technologií a že drží krok s dobou.

A jde jim to opravdu skvěle, 17 našich žáků si s testem poradilo více než dobře a stali se úspěšnými řešiteli národního kola. Zde jsou jejich jména:

Kategorie KADET - 8-9. třída

Zahrádka Dominik, Čierna Michaela, Slatinská Lucie, Fučík Karel, Mrázová Lenka, Nešporová Marie

Kategorie BENJAMIN - 6-7. třída

Balážová Anna, Vrbková Anna, Čaněk Adam, Nešpor Jiří, Vrbka Tomáš, Padělek František, Andráš Marcel

Kategorie MINI - 4 - 5. třída

Slatinský Tomáš, Andrášová Monika, Čierna Tereza, Pavlát Pavel

Velká gratulace a poděkování patří všem, kteří se soutěže zúčastnili a doufejme, že v příštím ročníku soutěže ulovíme ještě více bobříků než letos.

12. 03. 2018 | Lenka Palátová