Dnes je 20. 09. 2018 | Poslední aktualizace 14. 09. 2018

Divadélko pro školy

Divadélko pro školy z Hradce Králové připravilo v podání dvou herců představení pro různé věkové kategorie. Svoje vystoupení přijeli předvést našim žákům do tělocvičny školy ve čtvrtek 22. března 2018.

Obě představení splnila vše, co jsme od nich očekávali. Tématicky byla zaměřena na určitou věkovou kategorii, poučila, pobavila. Žáci byli během představení součástí děje. Oceňuji kultivovaný projev herců a jejich profesionální přístup. Výhodou bylo konání akce ve škole, jelikož žáci nezameškali výuku dopravou a to je spojeno i s cenou pouze za vstupné.

Doporučuji tyto divadelní akce alespoň dvakrát do roka. Děti si již od mateřské školy zvykají na kulturní aktivity spojené s kultivovaným projevem a společenským chováním.

Garantka akce a autorka článku: Mgr. Lenka Kohoutová

01. 04. 2018 | Lenka Palátová