Dnes je 17. 02. 2019 | Poslední aktualizace 14. 02. 2019

Plavecká výuka

Od února do začátku dubna absolvovali žáci 3. a 4. třídy plaveckou výuku na Laguně Třebíč.

Cílem základní plavecké výuky je žáky naučit správně plavat, dát žákům základ dvou plaveckých způsobů v poloze na břichu ( prsa, kraul) a plaveckému způsobu znak.

Kurz měl 20 lekcí, frekvence výuky 2x45 minut. V polovině výcviku se provádělo přezkoušení plaveckých dovedností žáků, aby byly získány podklady pro jejich další zdokonalování.

Výuka probíhala pro žáky zábavnou formou s individuálním přístupem.  S plaveckými pomůckami si děti vyzkoušely různé zajímavé aktivity, navštívili také aquapark.

Vžichni žáci přistupovali k výuce zodpovědně, na výuku se těšili a velmi znatelně vylepšili svoje plavecké dovednosti.

A tak po ukončení kurzu obdrželi krásná mokrá vysvědčení.

09. 05. 2018 | Lenka Palátová