Dnes je 18. 08. 2019 | Poslední aktualizace 07. 08. 2019

Mladý programátor 2018

Mladý programátor 2018 je celostátní postupová soutěž v programování v jazyce Baltík. Je určena pro děti z obou stupňů základních škol, středních škol a z organizací pracujících s dětmi. Probíhá ve 3 kolech: školním, regionálním a celostátním.

V letošním roce probíhalo celostátní kolo v Praze v ZŠ Pražačka a mezi 70 nejšikovnějšími dětskými programátory z celé České rebuliky nechyběli také 4 zástupci našeho programátorského kroužku:

Veronika Křivanová, Tomáš Slatinský, Tomáš Vrbka, Lukáš Bobek

Hlavní programovací klání připadlo na sobotu 12. května 2018. Pro účastníky byl zároveň připraven bohatý doprovodný program v podobě návštěvy Památníku na Vítkově nebo prohlídka řízení tramvajového provozu v centrálním dispečinku či exkurze do FN Nemocnice Motol, kde pro rozvoz zdravotnického i jiného materiálu využívají „chytré“ robotické vozíky. Mimoto jsme stihli navštívit také Staroměstké náměstí, Karlův most, Vyšehrad, Pražský hrad, policejní muzeum.

Děkuji našim programátorům za skvělou reprezentaci školy a přeji jim hodně úspěchů i v dalších soutěžích.

Výsledek obrázku pro mladý programátor 2018

16. 05. 2018 | Lenka Palátová