Dnes je 17. 02. 2019 | Poslední aktualizace 14. 02. 2019

Školní výlet

Konečně jsme se dočkali

Výlet čtvrťáků

Dne 12.6.2018 jsme jeli na školní výlet. Počasí nám přálo a tak jsme odjížděli od školy s úsměvem na rtech. První cesta směřovala do Dolní Rožínky na strašidelný hrad Draxmoor, který byl vybudován v bývalé sýpce. Nejdříve jsme zhlédli krátký 3D film o místních strašidlech a potom následovala prohlídka hradu, kde na nás ze zákoutí občas nějaký ten bubák vyhukl. S paní vychovatelkou Soňou Jordanovou jsme si děti rozdělily na dvě skupiny. Celou prohlídku hradu zvládly děti statečně. Žádná motorová pila nás neohrožovala a někteří by šli klidně ještě jednou. Po skončení prohlídky jsme zůstali na nádvoří, kde se děti vyřádily ve skákacím hradu, koupily si nějaké suvenýry a dobrůtky a kolem poledne jsme odjížděli do westernového městečka Šiklův mlýn u Zvole. Tam jsme měli rozchod. Děti se mohly svézt ve vláčku, nakoupit v obchodech nějaké suvenýry a dárečky domů. V půl druhé začal program, ve kterém jsme viděli práci s lasem, s koňmi, bylo pro nás připraveno i divadelní představení. Po asi hodinovém programu jsme měli ještě chvilku rozchod a v 16.hodin jsme odjížděli zpět domů. V autobusu si děti povídaly o výletě a ukazovaly si svoje "nákupy". V 17.15 jsme přijeli do Valče, kde už čekali rodiče z okolních vesnic, aby si odvezli děti domů. Myslím, že se nám výlet vydařil a že si děti odvezly mnoho zážitků.

Napsala Evženie Tručková

18. 06. 2018 | Evženie Tručková