Dnes je 24. 06. 2019 | Poslední aktualizace 21. 06. 2019

školní rok 2017/18

Duben

Duben 2018

Jarní měsíc se nesl ve znamení příprav. Děti se intenzivně připravovaly na zápis do základní školy. Opakovali jsme si celá svá jména a přesnou adresu domu, zdokonalovali jsme se ve stříhání a intenzivně jsme se učili zavazovat tkaničky. Některým se dařilo, jiní měli v očích slzy. Pohybové aktivity jsme přenesli z tělocvičny na sportovní hřiště. Učili jsme se jezdit na nových koloběžkách a kolech, přeskakovali jsme překážky a závodili. Společně s rodiči jsme jedno odpoledne uklidili celou školní zahradu a připravili tak rostliny na jejich růst. Za naši práci se odměnily tulipány a narcisy, které krásně vykvetly. Ožila i bylinková zahrádka. Chutnou pažitku jsme si s radostí dávali do polévky.                                                               Za kulturním zážitkem jsme jeli na divadlo Tři přadleny do Pasáže v Třebíči. Společně jsme si povídali o jaru a kytičkách, na Velikonoce jsme si namalovali kraslice, vystříhali zajíce a těšili se z pěkného počasí. Nechyběly ani známé písničky Na jaře, na jaře…..    Vozilo se na jaře …….. Na čarodějnice jsme se naučili čarodějná zaklínadla a písničky Ježibaba na koštěti a Pět ježibab.

02. 09. 2018 | Simona Kohoutová