Dnes je 24. 06. 2019 | Poslední aktualizace 21. 06. 2019

školní rok 2017/18

Květen

KVĚTEN

Tento měsíc nezapřel svůj název, protože kvetla najednou celá příroda. Teplé, až horké počasí lákalo na vycházky a zahrádky, což jsme využívali i my na školní zahradě. Děti měly prostor na pohybové aktivity na školním hřišti (překážková dráha, štafety, pohybové hry, fotbal) i jinou zábavu na čerstvém vzduchu.  Projížděly se na kolech a koloběžkách, využívaly průlezky, skluzavky a na pískovišti měly plno práce.

Starší děti vyrobily dárky pro malé děti, které přišly 2. 5. k zápisu do mateřské školy.

V sobotu 12. května se uskutečnilo v prostorách zámku vítání občánků do života, kde opět vystoupili zástupci dětí z MŠ s pásmem písní a básní.

Maminkám jsme k svátku vytvořili malé dárečky, starší děti náhrdelník a mladší kytičku.

Více volných dnů jsme si užili díky dvěma květnovým svátkům a tím rychleji nám májový čas ještě více uběhl. A teď už nás čeká poslední měsíc školního roku, letní období a s ním hodně výletů, exkurzí a taky loučení.

02. 09. 2018 | Simona Kohoutová