Dnes je 21. 03. 2019 | Poslední aktualizace 19. 03. 2019

Zprávičky 2018 - podzim

Co všechno nás ve školce čeká

Podzimní zprávičky ze školky 2018

Přinášíme Vám nástin některých událostí, které nás čekají.

• Sledujte informační nástěnky.
  • Do MŠ přijíždí prodejci s knihami. V případě, že si objednáte v MŠ knihy, ihned je zaplaťte.
  • Děti s povinnou docházkou musí rodiče vždy omluvit.
  • Začneme chodit do tělocvičny. Většinou cvičí Neználci v úterý a Průzkumníci ve čtvrtek, vždy v době 8. 15–9. 15. Některé děti ještě nemají pevnou obuv s gumovou podrážkou (cvičky, sportovní bačkory apod.). Děkujeme za jejich doplnění.
  • Také jsou děti, kterým chybí pláštěnka. V případě, že jsou pláštěnky vytažené, prosíme maminky o jejich poskládání a uložení do poličky. Průběžně také kontrolujte a doplňujte dětem náhradní oblečení. Oblečení dávejte do police.
  • MŠ se účastní celorepublikového projektu Svět nekončí za vrátky cvičíme se zvířátky a projekt Lokomoce, zaměřený na správné držení těla a správný tělesný vývoj.
  • Lokomoce – vstupní vyšetření dětí proběhne 9. 11. od 14. 00 v MŠ. Cena  vyšetření 400,-. Výstupní vyšetření proběhne za rok a rodiče jej hradí.   Zájemci se napíší na nástěnku. Na schůzce rodičů byl projekt dvakrát
  • představen.
  • 21. 11. kouzelník v MŠ. Vybíráme 45 Kč.
  • 27. 11. máme vánoční focení. Focení je určeno pouze pro děti, které jsou zapsané do MŠ.  /Vzhledem k velkému počtu přihlášených dětí/. Je možné společně vyfotit sourozence chodící do MŠ. Formulář k focení bude umístěn na nástěnce.
  • 29. 11. proběhnou konzultační hodiny. Máte možnost si popovídat o pokrocích svého dítěte. Časový harmonogram bude včas umístěn na nástěnce.
  • 3. nebo 4. 12. pojedeme do divadla do Třebíče.
  • 4. 12. Vánoční odpoledne v Sokolovně

05. 11. 2018 | Simona Kohoutová