Dnes je 24. 06. 2019 | Poslední aktualizace 21. 06. 2019

Červen 2018

Malé připomenutí červnových aktivit v mateřské škole.

ČERVEN 2018

Poslední měsíc školního roku jsme si užívali hlavně hezkého počasí nejen na školní zahradě, ale i na výletech v přírodě.

Dne 4. 6. jsme navštívili divadlo v Třebíči a den na to 6. 6. proběhlo společné fotografování. Další den 7. 6. jsme absolvovali výpravu do Libušina údolí, kde jsme prošli „Pohádkovou cestou“ s mnoha úkoly, které byly ekologicky zaměřené.  Za zdárné splnění úkolů byly děti odměněny batůžkem do každé třídy s různými dárky.

12. 6. se uskutečnily zahradní hry pro děti a rodiče s krátkým pásmem a občerstvením, které si všichni užili. Počasí totiž opět přálo a všichni se měli možnost dostatečně „vyřádit“.

15. 6. jsme navštívili kozí farmu v Ratibořicích a další exkurze do koněšínského leteckého muzea spojená s dobrodružnou výpravou, proběhla 26. 6.

Ve slavnostním duchu jsme se sešli 28. 6. v prostorách zámku, abychom se rozloučili s dětmi, které budou po prázdninách navštěvovat 1. třídu ZŠ.

A teď už hurá za prázdninovými zážitky!

05. 11. 2018 | Simona Kohoutová