Soutěž Vytvoř si obal na knížku

Od března měli žáci naší školy možnost se zúčastnit výtvarné soutěže „Vytvoř si svůj obal na knížku“.

Cílem této soutěže bylo povzbudit výtvarné cítění dětí. Nešlo o praktickou využitelnost výtvorů, ale o to, popustit uzdu nekonečné dětské fantazii.

Hotové exponáty byly vystaveny v Oáze pohody a rodiče měli možnost je hodnotit a vybrat z každé skupiny jedno dílo. Obaly byly vystaveny ve skupinách podle tříd a očíslovány tak, aby nebylo zřejmé, kdo je jejich tvůrcem.

Vyhodnocení proběhlo v pátek 13. května a pro každého výherce byly připraveny výtvarné potřeby a sladká odměna v podobě perníkových kopií vítězných obalů.

Fotografie z této akce jsou ve fotogalerii.

Soňa Jordanová

01. 06. 2011 | Petr Jordan