Dnes je 17. 01. 2020 | Poslední aktualizace 16. 01. 2020

Červen 2019

Jak to bylo v červnu

ČERVEN

Poslední měsíc školního roku jsme si užívali hezkého a horkého počasí hlavně na zahradě, ale i na výletech do přírody.

Dne 3. 6. jsme navštívili divadlo v Třebíči - „Dobrodružství hastrmana tatrmana“.

4. 6. proběhl zkušební poplach v celé budově. Potom jsme s dětmi vyrazili na dobrodružnou cestu podle šipek, které nám nachystali žáci ze ZŠ. Cestou děti plnily úkoly a na kraji lesíka nás čekal poklad, který si musely děti zasloužit a najít.

5. 6. jsme absolvovali výpravu do Libušina údolí, kde jsme prošli „Pohádkovou cestou“ s mnoha úkoly, které byly ekologicky zaměřené.  Za zdárné splnění úkolů byly děti odměněny různými dárky.

6. 6.  proběhlo společné fotografování.

11. 3. nám přivezli interaktivní tabuli, se kterou jsme se naučili  zacházet a děti si plnění úkolů ihned oblíbily.

18. 6. se uskutečnila zahradní slavnost, kde jsme se rozloučili s dětmi, které odejdou po prázdninách do 1. třídy ZŠ. E.J.

09. 09. 2019 | Simona Kohoutová