Taekwon-Do

Ve čtvrtek 12. září měli žáci naší školy možnost shlédnout zajímavé vystoupení členů třebíčského oddílu Taekwon-Do vedené panem Tomášem Kubou. Nechybělo přerážení desky či souboj s "nepřítelem" a tak není divu, že představení žáky nadchlo a několik z nich se hned na místě rozhodlo vyzkoušet si toto bojové umění v kroužku, který zahájí svoji činnost na naší škole od pondělí 16. 9. 2013

Taekwondo nabízí všem věkovým skupinám, ale především pak mládeži, tolik v dnešní době potřebnou náplň volného času, vylepšení fyzické kondice, získání výborné schopnosti sebeobrany, zdravého sebevědomí i odvahy zastat se slabších a také možnost trávit čas ve společnosti dobrých kamarádů - vždyť mezi pět základních pravidel Taekwon-Da patří zdvořilost, čestnost, vytrvalost, sebeovládání a nezdolný duch.

Video z akce zde., fotografie ve Fotogalerii.

15. 09. 2013 | Lenka Palátová