Projekt ČTENÍ POMÁHÁ

Čteš s oblibou knihy? Rád spojíš potěšení ze čtení s radostí z pomoci druhým? Zapoj se do projektu ČTENÍ POMÁHÁ.

Jak projekt funguje?

1. Na stránkách www.ctenipomaha.cz v menu Registrace se zdarma pod svým jménem a příjmením za naši školu zaregistruješ. Návod zde.

2. V menu Knihy si vybereš ze seznamu knihu, kterou přečteš - nebo kterou jsi nedávno četl.

3. Na stránkách se přihlásíš, znovu zvolíš přečtenou knihu a vybereš Četl jsem tuto knihu -

otestovat. Návod.

4. Pokud odpovíš na 5 otázek správně, získáš odměnu 50 korun.

5. Tuto odměnu si nemůžeš vyzvednout v hotovosti, můžeš ji však věnovat někomu, kdo čeká na Tvoji pomoc. Věnuj ji třeba na výcvik pejska, který pomůže postiženému člověku, na speciální kolo pro maminku, která nemůže chodit, nebo na operace, které vrátí zrak africkým dětem.

Projekt je určen pouze žákům základních a středních škol.

Čtení je úžasná zábava. Teď může být ještě něčím víc pro Tebe i pro ty, kterým pomůžeš.

Těšíme se, že se s námi do projektu zapojíš. :)

08. 01. 2015 | Lenka Palátová