KOUZELNICKÁ SHOW

Ve středu 28. ledna přijel do Valče potěšit děti před pololetním vysvědčením kouzelník, žonglér a klaun Milan Ošmera. Tento vícežánrový umělec za námi přijíždí každým rokem a nikdy naše nejmenší nezklame.

Čarování z kouzelné krabice, s provázkem i kouzelnou hůlkou často překvapilo nejenom děti , ale i přítomný učitelský sbor. Štastní jedinci si mohli odnést domů zvířátka vykouzlená z balónků, zdařilé bylo i kouzlení s kartami. Údiv v dětské tváři vyvolyly létající talíře - hbité ruce žongléra i šikovné paní asistentky v podání p. uč. z MŠ nedovolily spadnout ani jedinému z nich.

Kouzelnické vystoupení příjemně zpestřovaly humorné vstupy všeuměla klauna Tonyho a jeho asistentky.

Hodinové představení uteklo jako voda, teď už jen přemýšlíme, jakými zdařilými kousky nás pan Ošmera překvapí v příštím roce.

31. 01. 2015 | Lenka Palátová