Školní výlety

Jak bývá na naší škole zvykem - a na mnohých školách tomu tak není - mají žáci možnost zůčastnit se v závěru školního roku školních výletů.

Na prvním stupni jsou školní výlety v režii třídních učitelů, pro žáky druhého stupně bývá organizovaný jeden společný výlet.

V letošním školním roce se žáci 2. a 3. třídy spojili a společně vyrazili na výlet do Moravského krasu. Prohlédli si propast Macocha, navštívili Punkevní jeskyni, ve které je prohlídka jeskyně spojená s plavbou na lodičkách.

Druhá část výletu se odehrávala v Koněšíně - na programu nechyběl táborák s opékáním buřtů a písničkami, diskotéka, noční stezka odvahy, kooperativní a sportovní hry, hledání pokladu....

Část fotografií naleznete ve Fotogalerii, ostatní v odkazech ve školní fotogalerii Rajče.

08. 07. 2015 | Lenka Palátová