Dnes je 14. 12. 2018 | Poslední aktualizace 10. 12. 2018

Rozvrhy hodin

Rozvrhy hodin jsou k dispozici buď v uspořádání pro jednotlivé ročníky, nebo celkový rozvrh celé školy.

Výběr ročníku

Rozvrh hodin školy

Pondělí 1. hod 2. hod 3. hod 4. hod 5. hod 6. hod 7. hod 8. hod
1. ročník ČJ M Prv Čj        
2. ročník ČJ M ČJ Tv        
3. ročník ČJ M ČJ Hv Aj      
4. ročník ČJ Aj Tv ČJ Hv      
5. ročník ČJ M Aj/ Aj ČJ Tv      
6. ročník ČJ M Aj D Ov      
7. ročník M ČJ M Aj Hv      
8. ročník Aj/Nj Ch Čj Z Pč(ch) Tv (d) Tv (d)
9. ročník ČJ M Z Aj Pč(ch) Tv (d) Tv (d)
Úterý 1. hod 2. hod 3. hod 4. hod 5. hod 6. hod 7. hod 8. hod
1. ročník M ČJ ČJ Vv        
2. ročník ČJ M ČJ Prv      
3. ročník M Prv Tv ČJ        
4. ročník ČJ M Vl M ČJ      
5. ročník M M Přv ČJ Vl      
6. ročník ČJ Rv D Z Tv (d) Pč (ch) lichý t. Pč (ch) lichý t.
7. ročník M Z ČJ ČJ Nj Tv (d) Pč (ch) lichý t. Pč (ch) lichý t.
8. ročník D F M Aj/Nj Z   Tv (ch)/Pč (d)sudý t Tv (ch)/Pč (d)sudý t
9. ročník ČJ M Ch Nj F   Pč (d) sudý t./Tv ch Pč (d) sudý t./Tv ch
Středa 1. hod 2. hod 3. hod 4. hod 5. hod 6. hod 7. hod 8. hod
1. ročník Čj M ČJ HV        
2. ročník M ČJ Hv ČJ Tv      
3. ročník ČJ M Aj ČJ      
4. ročník M Aj ČJ Tv Přv      
5. ročník ČJ Tv Aj/Aj Inf (a)      
6. ročník ČJ Čj F Aj Hv SH    
7. ročník M Vv Aj F D Z    
8. ročník M Ov Čj HV Ch Aj (sk.A) Aj (sk.B)  
9. ročník Aj ČJ Nj D Hv    
Čtvrtek 1. hod 2. hod 3. hod 4. hod 5. hod 6. hod 7. hod 8. hod
1. ročník ČJ M TV ČJ        
2. ročník ČJ M ČJ Prv        
3. ročník M Prv ČJ ČJ Tv      
4. ročník M ČJ Aj ČJ      
5. ročník ČJ M ČJ Hv Přv Inf (b)    
6. ročník ČJ M Vv Vv F Tv (d) Tv (ch) Tv (ch)
7. ročník ČJ M Nj Inf Tv (d) Tv (ch) Tv (ch)
8. ročník M Aj/Nj F Čj   Vv Vv
9. ročník ČJ M M F Ak   Rv Vv
Pátek 1. hod 2. hod 3. hod 4. hod 5. hod 6. hod 7. hod 8. hod
1. ročník ČJ M Prv Tv      
2. ročník ČJ M ČJ Vv        
3. ročník Prv M ČJ Aj Vv      
4. ročník ČJ M Přv Vv Vv      
5. ročník Vl M Aj/Aj Čj Vv Vv    
6. ročník M M Aj Z Pč (d)    
7. ročník M D Aj Ov F Pč (d)    
8. ročník Aj/Nj M M ČJ D Ak/Spb    
9. ročník M Aj Ch Inf D Ov    

Legenda

Böhmová Čierna Fialková
Hadrabová Jordanová Kohoutová
Masopustová Pokorná Říhová
Scigiel Slouková Smíšková
Studený Štěpánková Velebová
Věžníková Zedníčková  

Začátky hodin

1. hodina7.25–8.10
2. hodina8.20–9.05
3. hodina9.25–10.10
4. hodina10.20–11.05
5. hodina11.15–12.00
6. hodina12.10–12.55
7. hodina13.00–13.45
8. hodina13.50–14.35