Aktivity ve školní družině v září

Začátek školního roku ve ŠD byl věnován seznámení s celoročním projektem „Za zvířátky kolem světa".
Aktivity ve školní družině v září

Žáci si založili pracovní kartu, kam si budou za aktivitu sbírat nálepky zvířátek a s radostí se pustili do plnění prvních úkolů: zachraňovali pandu, ohrožené raky, při naučné stezce luštili název živočicha, založili valečskou ZOO, nacvičili loutkové divadlo „O třech kuřátkách", namalovali, jak si představují vodní svět, vyrobili si hračku a zúčastnili se soutěže „Kterak žába chytila mouchu" a z brambor vyrobili skřítky „Bramboráčky".

Měsíc září je také ve ŠD věnován bezpečnosti v silničním provozu – žáci se učili dopravní značky, řešili dopravní situace a vyrobili společnou hru „Z Valče do Třebíče".

J. Velebová, vychovatelka ŠD

Přidáno 28. 9. 2023, autor: Lenka Kohoutová