Chaloupky – Ostrůvek - exkurze 4. ročníku

8.2. 2023 jsme se čtvrtou třídou navštívili školské zařízení pro zájmové a další vzdělávání Chaloupky ve Velkém Meziříčí. Ekocentrum sídlí na okraji městského centra na symbolickém ostrůvku u soutoku řek Oslavy a Balinky.
Chaloupky – Ostrůvek -  exkurze  4. ročníku

Prožili jsme zde dvě hodiny plné ochutnávání a poznávání bylinkových čajů. Žáci se dozvěděli nové informace o vlastnostech jednotlivých bylin a možnosti jejich použití v životě. Nakonec si vyzkoušeli namíchat a připravit svůj bylinkový čaj. Tyto nové poznatky a dovednosti jistě v praktickém životě využijí.

Mgr. P. Šimánková, třídní učitelka 4. ročníku

Přidáno 11. 2. 2023, autor: Lenka Kohoutová

Projekty
Finanční gramotnost do škol
Ovoce a zelenina do škol
Recyklo hraní
OPVVV
Národní plán obnovy
Operační program Jan Amos Komenský