Den boje za svobodu a demokracii - projekt 6. ročníku

Ve čtvrtek 16. listopadu 2023 žáci 6. ročníku přednesli ve všech třídách své prezentace o událostech, které se váží ke státnímu svátku 17. listopadu. Česká republika si připomíná 17. listopad roku 1939 a 1989 Dnem boje za svobodu a demokracii.
Den boje za svobodu a demokracii - projekt 6. ročníku

Šesťáci zpracovali projekty s informacemi ke Dni boje za svobodu a demokracii a k Mezinárodnímu dni studentstva, kde spolužákům přiblížili, proč se svátky slaví a které události jim v historii naší země předcházely.

Představení projektů se jim povedlo a mně zbývá Vám všem popřát poklidný prodloužený sváteční víkend.

 

Mgr. J. Šturala, třídní učitel 6. ročníku

 

 

Přidáno 18. 11. 2023, autor: Lenka Kohoutová

Projekty
Finanční gramotnost do škol
Ovoce a zelenina do škol
Recyklo hraní
OPVVV
Národní plán obnovy
Operační program Jan Amos Komenský