Halloweenské dopoledne v 1. třídě

V úterý 31. 10. prožila naše třída halloweenské dopoledne.
Halloweenské dopoledne v 1. třídě
Prvňáci mohli přijít do školy v kostýmu, takže jsme měli ve třídě čarodějky, netopýry nebo upíry.  Halloween nás provázel celým vyučováním. Vytleskávali jsme délky slabik slov s touto tématikou, při grafomotorickém cvičení jsme ruce procvičovali při kreslení letícího ducha, v matematice jsme počítali strašidelné slovní úlohy a sčítali dýně. Zatancovali jsme si tanec kostlivce a názvy barev a čísel v angličtině jsme si procvičili při vybarvování halloweenských omalovánek. 
 
Přestože dnešní vyučování působilo strašidelně, děti si užily hodně legrace a zábavné učení si rády opět brzy zopakují.
 
 
Mgr. H. Stejskalová, třídní učitelka 1. ročníku
 
 

Přidáno 31. 10. 2023, autor: Lenka Kohoutová

Projekty
Finanční gramotnost do škol
Ovoce a zelenina do škol
Recyklo hraní
OPVVV
Národní plán obnovy
Operační program Jan Amos Komenský