Informace k IS Edookit - přihlašování přes Plus4U

Vážení rodiče, středou 17. května uplynula doba, kdy se uživatelé Edookitu mohli registrovat na nový způsob přihlašování přes Plus4U.

Veškeré potřebné informace byly předány 17. února 2023 na stránkách školy, emailem prostřednictvím IS Edookit a 19. dubna 2023 třídními učiteli na třídních schůzkách.

Uživatelé, kteří se nezaregistrovali, se do systému od tohoto data nepřihlásí.

Ke změně přistupujeme z důvodu zajištění vyšší bezpečnosti, budoucího rozšiřování obsahu aplikace Edookit a zjednodušení vlastního přihlašování s využitím identity typu Google, Microsoft nebo Apple.

Nezaregistrovaní rodiče osloví třídní učitele s požadavkem zaslání nových přístupových údajů na osobní email. Návody a videa, jak správně provést registraci, najdete na stránkách školy v aktualitách ze 17. 2.

K dispozici je také technická podpora Plus4U která je připravena řešit Vaše požadavky spojené s registrací a prvotním přihlášením 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a to na kontaktech:

• e-mail: helpdesk@plus4u.net
  • tel.: (+420) 221 400 421