Listopadový projekt 5. ročníku - Svatý Martin

Pátá třída se v pátek 10. 11. 2023 zapojila do celoročního projektu školního parlamentu. Předvedla svoje prezentace ke dni Svatého Martina.
Listopadový projekt  5. ročníku - Svatý Martin

Využila mezipředmětových vztahů – v hodinách slohu si žáci vypracovali referáty o životě sv. Martina a o tradici, kterou slavíme v dnešní době. V pracovních činnostech si vyrobili rekvizity koňů a upekli svatomartinské rohlíčky s ořechy.

První hodinu navštívili ve skupinách všechny třídy, seznámili ostatní žáky s touto tradicí a dali všem ochutnat svoje výtvory. Překvapením pro ně bylo rozšířené publikum ve třídách o rodiče, kteří přišli v rámci Dnu otevřených dveří.

S potleskem, uznáním a dobrým pocitem odcházeli po prezentacích do své třídy.

 

Mgr. P. Šimánková, třídní učitelka 5. ročníku

Přidáno 15. 11. 2023, autor: Lenka Kohoutová

Projekty
Finanční gramotnost do škol
Ovoce a zelenina do škol
Recyklo hraní
OPVVV
Národní plán obnovy
Operační program Jan Amos Komenský