Matematický klokan

Cílem této mezinárodní soutěže je získat pro matematiku co nejvíce žáků a přesvědčit je o tom, že při řešení obtížných úloh, založených především na logické úvaze, může každý zažít radost z úspěchu.
Matematický klokan

Letos se do soutěže zapojili všichni žáci 2. – 9. ročníku. Ve čtyřech kategoriích obsadili první místa tito soutěžící:

Cvrček (2. a 3. ročník) 1.místo E. Škarková (3. r.), 2. místo L. Vrbka (3. r.), 3. místo M. Janco (3. r.)

Klokánek (4. a 5. ročník) 1. místo L. Švestková (4.r.), 2. místo T. Pelikán (5. r.), 3. místo I. Zikánová (5. r.)

Benjamín (6. a 7. ročník) 1. místo A. Veselá (7.r.), 2. místo M. Krátká (7. r.), M. Filipec (7. r.)

Kadet (8. a 9. ročník) 1. místo S. Filipcová (9. r.), 2. místo H. Čachotská (8. r.), 3. místo O. Šťastný (9. r.)

Žákům, kteří se umístili na předních příčkách, gratulujeme a děkujeme všem, kteří se této soutěže zúčastnili.

Mgr. Lenka Kohoutová, učitelka matematiky

Přidáno 5. 4. 2023, autor: Lenka Kohoutová