Olympiáda v anglickém jazyce – školní kolo

​Ve dnech 13.2. a 14.2. proběhla na naší škole školní kola konverzační soutěže v anglickém jazyce.
Olympiáda v anglickém jazyce – školní kolo

V první kategorii IA se utkali žáci 6. a 7. ročníku, kde porovnali své dovednosti v poslechovém cvičení a posléze předvedli svou slovní zásobu v ústní části. Zde každý ze soutěžících měl popsat víceznačný obrázek a okomentovat jednu vylosovanou otázku. Z první kategorie si nejlépe vedli J. Čierny a K. Čachotská.

Ve stejných disciplínách rovněž soutěžili žáci 8. a 9. ročníku v rámci kategorie IIA. Výkony byly velmi vyrovnané, ale do okresního kola mohli postoupit pouze dva nejlepší. Za tuto kategorii to byly V. Křivanová a H. Čachotská.

Všem zúčastněným žákům a žákyním právem náleží pochvala za podané výkony. Postupující budou naši školu reprezentovat v okresním kole v Třebíči.

Bc. Zuzana Mezlíková, učitelka AJ

Přidáno 21. 2. 2023, autor: Lenka Kohoutová

Projekty
Finanční gramotnost do škol
Ovoce a zelenina do škol
Recyklo hraní
OPVVV
Národní plán obnovy
Operační program Jan Amos Komenský