Škola řemesel - exkurze 5. ročníku

Žáci 5. třídy vyjeli ve středu 27. 9. pro své první zkušenosti a zážitky na exkurzi do Třebíče, aby se dozvěděli něco nového o řemeslech a uvědomili si, jak jsou pracovní dovednosti důležité pro život i volbu povolání.
Škola řemesel - exkurze 5. ročníku

Navštívili  nejprve truhlárnu, kde zhlédli výrobu nábytku od prvopočátku. Prakticky si vyzkoušeli vrtání otvorů vrtačkou. Poté  přešli do Hotelové školy, kde si na "vlastní kůži" užili práci budoucích kadeřnic. S nadšením odcházeli se spoustou copánků a barev na vlasech a těšili se, co na to budou říkat ostatní spolužáci i rodiče.

 

Mgr. Petra Šimánková, třídní učitelka 5. ročníku

 

Přidáno 2. 10. 2023, autor: Lenka Kohoutová

Projekty
Finanční gramotnost do škol
Ovoce a zelenina do škol
Recyklo hraní
OPVVV
Národní plán obnovy
Operační program Jan Amos Komenský