Školní výlet 6. třídy do Permonia v Oslavanech
V úterý 16. 6. se naši šesťáci vydali do Permonia v Oslavanech, kde je čekala unikátní interaktivní hra Magic Permon II. Žáci v týmech s využitím informačních technologií procházeli trasy oslavanských permonů a plnili zajímavé úkoly, které pro ně permoni připravili. Než však dosáhli vítězného cíle, museli překonat řadu nástrah, vymotat se ze štol, zdolat po lanech různá území a prokázat nejen fyzickou zdatnost, ale také své vědomosti a znalosti. Všechny týmy byly úspěšné a odnesly si krásného permoníka.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Přidáno 22. 6. 2026, autor: Hana Jankůjová
Načítám...