Soutěž poznej Vysočinu

Školní kolo soutěže Poznej Vysočinu se uskutečnilo na konci února. Do krajského kola, které proběhlo 24.3.2023 v Jihlavě v budově krajského úřadu, se probojovali K. Kovandová z 8. ročníku a V. Pavlíček z 9. ročníku.
Soutěž poznej Vysočinu

 O hodnotné ceny v podobě mobilních telefonů a výletu do Prahy bojovalo celkem 138 žáků z celé Vysočiny. Soutěžní klání zahájil hejtman Kraje Vysočina Mgr. Vítězslav Schrek. Soutěžící se také zúčastnili přednášky astrologa Dušana Majera o výzkumu planetky Benu.

Oběma žákům blahopřejeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za reprezentaci školy.

 

                                                                                                                                             Mgr. Iveta Slouková

Přidáno 28. 3. 2023, autor: Lenka Kohoutová

Projekty
Finanční gramotnost do škol
Ovoce a zelenina do škol
Recyklo hraní
OPVVV
Národní plán obnovy
Operační program Jan Amos Komenský