Zábavné odpoledne pro rodiny žáků ZŠ a MŠ Valeč

Na úterý 27. června 2023 jsme připravili pro děti a rodiče zábavné a soutěžní odpoledne plné různorodých aktivit s názvem Soutěží celá rodina.
Zábavné odpoledne pro rodiny žáků ZŠ a MŠ Valeč

Soutěžní tým byl vždy složen z dospělých a dětí téže rodiny. V prostorách školní zahrady, hřiště a chodníku za školou bylo rozmístěno 12 stanovišť s různorodými úkoly. Při úspěšném vyřešení úkolů obdržela rodina medaili. V závěru si mohli zájemci opéct špekáček a popovídat u ohně. Je potěšující, že se více než  20 rodin rozhodlo akce zúčastnit.

A při jakých aktivitách jsme se společně bavili? Skákalo se v pytli, přelévala voda, skládala přísloví, zdolávala se překážková dráha s míčkem na lžičce, zpívaly se písně za doprovodu kytar a houslí, kreslilo se křídami na chodník a mnoho jiného…

Nahlédněte ještě na fotografie, které možná vyjadřují více než slova.

Mgr. Marie Böhmová, zást. řed.

Přidáno 28. 6. 2023, autor: Lenka Kohoutová

Projekty
Finanční gramotnost do škol
Ovoce a zelenina do škol
Recyklo hraní
OPVVV
Národní plán obnovy
Operační program Jan Amos Komenský