Zahájení školního roku 2022/2023

Vážení rodiče, milí žáci a žákyně,

začátek školního roku se nezadržitelně blíží.  Celý tým zaměstnanců školy je připraven přivítat Vaše děti v ZŠ a MŠ Valeč. Tak jako každý rok je tento den velkou událostí pro naše prvňáčky a jejich rodiče.

Během prázdnin proběhla ve škole řada úprav, velký úklid a nyní paní učitelky připravují třídy pro žáky.

Slavnostní přivítání žáků 1. září proběhne v tělocvičně školy a poté se žáci přesunou se svými třídními učitelkami do tříd. Bližší informace k organizaci 1. dne školy, prvního týdne, školního roku a rozvrh najdete v přílohách.

Za kolektiv pedagogických a provozních zaměstnanců přeji žákům radostný začátek školního roku a rodičům bezproblémový start do každodenních povinností.

Mgr. Lenka Kohoutová, ředitelka školy

Přidáno 26. 8. 2022, autor: J4W Admin

Projekty
Finanční gramotnost do škol
Ovoce a zelenina do škol
Recyklo hraní
OPVVV
Národní plán obnovy
Operační program Jan Amos Komenský